• WFB 35+1

  • WFB 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakelaar, Gert-JanTeamspeler
    Blok, Jan deTeamspeler
    Breedveld, OscarTeamspeler
    Breen, ArnoldTeamspeler
    Breen, MarcoTeamspeler
    Damme, Ries vanTeamspeler
    Eijnsbergen, Mark vanTeamspeler
    Flikweert, LeanTeamspeler
    Hillenaar, ToineTeamspeler
    Hoek, MartinTeamspeler
    Kievit, EeuwitTeamspeler
    Klijn, Dirk-JanTeamspeler
    Klijn, TheoTeamspeler
    Koppen, Jaap vanTeamspeler
    Koppen, Kees vanTeamspeler
    Lenten, Gerard vanTeamspeler
    Lokker, ReneTeamspeler
    Maarleveld, GerbenTeamspeler
    Melaard, JosTeamspeler
    Moerkerk, CasperTeamspeler
    Moerkerk, DaanTeamspeler
    Moerkerk, MartijnTeamspeler
    Struijk, RinieTeamspeler
    Tieleman, PeterTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WFB 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BZC / Zuiderpark 35+118132383364741
    2Pernis 35+118131459352440
    3Coal 35+118130587424539
    4Binnenmaas, FC 35+118111662521034
    5Hellevoetsluis 35+1188374549-427
    6NBSVV 35+1187385051-124
    7SSS 35+1187294951-223
    8LMO 35+11842123971-3214
    9VVOR 35+11831144079-3910
    10WFB 35+11831142270-4810