• WFB 35+1

  • WFB 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakelaar, Gert-JanTeamspeler
    Blok, Jan deTeamspeler
    Breedveld, OscarTeamspeler
    Breen, ArnoldTeamspeler
    Breen, MarcoTeamspeler
    Damme, Ries vanTeamspeler
    Eijnsbergen, Mark vanTeamspeler
    Flikweert, LeanTeamspeler
    Hillenaar, ToineTeamspeler
    Hoek, MartinTeamspeler
    Kievit, EeuwitTeamspeler
    Klijn, Dirk-JanTeamspeler
    Klijn, TheoTeamspeler
    Koppen, Jaap vanTeamspeler
    Koppen, Kees vanTeamspeler
    Lenten, Gerard vanTeamspeler
    Lokker, ReneTeamspeler
    Maarleveld, GerbenTeamspeler
    Melaard, JosTeamspeler
    Moerkerk, CasperTeamspeler
    Moerkerk, DaanTeamspeler
    Moerkerk, MartijnTeamspeler
    Sintmaartensdijk, OnnoTeamspeler
    Struijk, RinieTeamspeler
    Tieleman, PeterTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamKleedkKleedk
    28 mei. 14:30SSS 35+1WFB 35+1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.WFB 35+1 - LMO 35+14 - 3
    21 mei.WFB JO15-1 - DJS JO15-10 - 0
    21 mei.Vlotbrug JO15-2 - WFB JO15-30 - 0
  • Poulestanden WFB 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BZC / Zuiderpark 35+117132283344941
    2Coal 35+116120479344536
    3Pernis 35+116111451321934
    4Hellevoetsluis 35+1178274347-426
    5Binnenmaas, FC 35+1148154944525
    6NBSVV 35+1156274343020
    7SSS 35+1156184446-219
    8LMO 35+11641113766-2913
    9WFB 35+11731132267-4510
    10VVOR 35+11521123674-387