• WFB 35+1

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakelaar, Gert-JanTeamspeler
    Blok, Jan deTeamspeler
    Breedveld, OscarTeamspeler
    Breen, ArnoldTeamspeler
    Breen, MarcoTeamspeler
    Damme, Ries vanTeamspeler
    Eijnsbergen, Mark vanTeamspeler
    Flikweert, LeanTeamspeler
    Hillenaar, ToineTeamspeler
    Hoek, MartinTeamspeler
    Kievit, EeuwitTeamspeler
    Klijn, Dirk-JanTeamspeler
    Klijn, TheoTeamspeler
    Koppen, Jaap vanTeamspeler
    Koppen, Kees vanTeamspeler
    Lenten, Gerard vanTeamspeler
    Lokker, ReneTeamspeler
    Maarleveld, GerbenTeamspeler
    Melaard, JosTeamspeler
    Moerkerk, CasperTeamspeler
    Moerkerk, DaanTeamspeler
    Moerkerk, MartijnTeamspeler
    Sintmaartensdijk, OnnoTeamspeler
    Struijk, RinieTeamspeler
    Tieleman, PeterTeamspeler
    Westhoeve, JohanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamKleedkKleedk
    4 dec. 14:00LMO 35+1WFB 35+1
    11 dec. 14:30WFB 35+1VVOR 35+1
    18 dec. 14:30WFB 35+1SSS 35+1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.Hellevoetsluis 35+1 - WFB 35+11 - 2
  • Poulestanden WFB 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BZC / Zuiderpark 35+143102451910
    2NBSVV 35+15311147710
    3Pernis 35+1330010289
    4Binnenmaas, FC 35+152121617-17
    5Hellevoetsluis 35+162131322-97
    6Coal 35+1320115876
    7SSS 35+141121415-14
    8LMO 35+141121218-64
    9WFB 35+15113620-144
    10VVOR 35+150141121-101

    Poulestanden WFB 35+1 (B2000 Veteranen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WFB 35+131207435
    2Excelsior M. 35+131117524
    3Botlek, SC 35+1311167-14
    4Melissant 35+1310259-43

    Poulestanden WFB 35+1 (B2020 Veteranen beker zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Binnenmaas, FC 35+111006063
    2WFB 35+1100106-60